-27%Сумка на раму велосипеда з відділом для смартфона ВС-224 Червоний
- Готово до відправки
- Код: ВС-224-2
550 ₴
400 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Стильний дизайн і ергономічність цієї моделі порадують як професіонала, так і велолюбителів.
Виріб виконаний з водовідштовхувального матеріалу і застібається на блискавку з водонепроникної захистом.
На кришці сумки передбачений відділ для смартфона, з прозорим силіконовим вікном. Фіксується телефон за допомогою утримує стінки на липучці.
Всередині бардачка є глибоке відділення, зовні по одній стороні є сітчастий накладної кишеньку.
Кріпиться сумка на раму велосипеда, для фіксації передбачено три ремінця на липучках.
Розмір корпусу сумки для рами: 18*10*8.3 см
Місткість для телефону всередині: 17 - 17.5 см, ширина - 8-8.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8.3 см |
| Довжина | 10 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 400 ₴






