влевовправо
-33%Сумка на раму велосипеда з відділом для смартфона ВС-300-20 Блакитна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ВС-300-23
370 ₴
249 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 933-64-09
- +380 (68) 179-79-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний дизайн і ергономічність цієї моделі порадує професіонала і велолюбителів.
Виріб застібається на блискавку. На кришці сумки передбачений відділ для смартфона, з прозорим силіконовим вікном. Фіксується телефон за допомогою ременів на міцних липучках.
Всередині бардачка є глибоке відділення, зовні дві бічні кишені зі світловідбиваючими елементами.
Спереду корпуса передбачено отвір для виведення навушників.
Кріпиться сумка на раму велосипеда трьома ремінцями на липучках.
Розмір корпусу сумки для рами: 21*8,5*8,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 21 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 249 ₴








