-20%Сумка на раму велосипеда з відділом для смартфона (ВС-300) Червона
- Готово до відправки
- Код: ВС-300-2
300 ₴
240 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Стильний дизайн і ергономічність цієї моделі порадують як професіонала, так і велолюбителя.
Виріб виконаний з водовідштовхувального матеріалу і застібається на блискавку.
На кришці сумки передбачений відділ для смартфона, з прозорим силіконовим вікном. Фіксується телефон за допомогою утримує стінки на липучці.
Всередині бардачка є глибоке відділення, зовні по одній стороні є сітчастий накладної кишеньку на всю довжину. З іншого боку бардачка нанесені світловідбиваючі смуги.
Кріпиться сумка на раму велосипеда, для фіксації передбачено три ремінця на липучках.
Розмір корпусу сумки для рами: 16.5*9*8 см
Колір: чорний, червоний, блакитний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 16.5 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 240 ₴










