
Сумка на раму велосипеда з відділом для смартфона (ВС-407)
- Готово до відправки
- Код: ВС-407-1
450 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Стильна велосумка на раму з відділом для смартфона і козирком
Стильний дизайн і ергономічність цієї моделі порадує професіонала і велолюбителя.
Виріб застібається на приховану блискавку з водонепроникної захистом. На кришці сумки передбачений відділ для смартфона, з прозорим силіконовим вікном і козирком. Фіксується телефон за допомогою ременів на міцних липучках.
Всередині бардачка є глибоке відділення і два бічних накладних кармашка.
На бічній частині є отвір для виведення навушників.
Кріпиться сумка на раму велосипеда, для фіксації передбачено три ремінця на липучках.
Розмір корпусу сумки для рами: 21*8,5*8,5 см
Колір: сіра з червоним, сіра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 21 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Сірий з червоним |
- Ціна: 450 ₴









