-17%Рюкзак спортивний 50*33*15 см (СР-1033к-20) Червоний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СР-1033к-24
600 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Матеріал: поліестер / синтетика
Розмір: 50 * 33 * 15 см
Колір: чорний з сірим, помаранчевий з сірим, червоний з сірим
Спортивний туристичний рюкзак з поліестеру - вірний помічник у походах і подорожах. У ньому все продумано до дрібниць: кишені, фіксатори, кріплення. Він не доставить дискомфорту в дорозі. Всередину можна помістити все необхідне спорядження. Загальний розмір рюкзака 50 * 33 * 15. Матеріал верху - поліестер, не вигоряє, не боїться вологи. Вгорі вироби є світловідбиваючий елемент, додатково рюкзак оформлений яскравою фурнітурою.
Усередині одне відділення, є зовнішня кишеня, бічні відсіки для ємностей з водою. Купити туристичний рюкзак можна в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 499 ₴










