влевовправо

Надувний матрац в автомобіль з подушками 185*90 см Чорний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: АНМ-1-13
2 350 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 933-64-09
- +380 (68) 179-79-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац та подушки додадуть ще більшого комфорту і зручності в подорожі на задньому сидінні автомобіля.
Для легшого надування міститься насос, який працює від прикурювача.
Набір складається у мішечок, який займатиме небагато місця в багажнику і зберігатиметься для використання в потрібний момент.
Комплектація:
- 2 подушки однакового розміру по 40*25 см
- Насос від прикурювача
- Клей з 2 латками
- 2 подушки із заглибленням 40*30*30 см
- Мішечок
- Матрац 185*90 см
Матеріал: ПВХ, флокування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість повітряних камер | 3 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача) |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.75 кг |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 2 350 ₴










