
Рюкзак повсякденний 46*32*14 см Чорний з оранжевим
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СР-1803-1
399 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Міський рюкзак на кожен день, спортивний рюкзак Jingpinxiuxian 46*32*14 см (20л)

Рюкзак виконаний у чорному кольорі з водовідштовхувальної тканини. Матеріал не стирається, не вигоряє на сонці, добре переносить прання.


Сфери використання:
• Риболовля.
• Навчання.
• Туризм.
• Активний відпочинок.
• Кемпінг.
• Спортивний зал.
• Повсякденне використання.
Рюкзак оснащений 2 міцними ременями, що регулюються. У рюкзаку кілька відділень, основний відсік більш місткий, в нього легко поміститься ноутбук, особисті речі чи спортивне приладдя. На лицьовій стороні передбачено світловідбивний елемент.
Відділи та кишені
• Основний місткий відділ на блискавці
• Додаткове відділення на блискавці, розташоване на лицьовій стороні
• Фронтальна кишеня з вертикальною блискавкою, розмір кишені 36.5*26 см
• Бічні сітчасті кишені
Характеристики:
• Матеріал – нейлон+підкладка поліестер.
• Місткість – 20 л.
• Спинка – без дихального покриття
• Лямки – з м'якими вставками, без дихального покриття
• Колір – чорний.
• Розміри – 46*32*14 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 425 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 399 ₴







