
Сумка дорожня 48*31*23 см Сірий
- Готово до відправки
- Код: СДФ-17-1
650 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Сумка дорожня 48*31*23 см

Містка жіноча дорожня сумка відмінно підійде для подорожей, занять спортом та йогою, для походу в басейн, для повсякденного життя та відпочинку на природі. Вона компактна, містка, має привабливий і стильний дизайн, зручна і практична у використанні.
Чим хороша спортивна сумка:
• У сумці є спеціальні кріплення для ручки валізи. Це досить зручно під час подорожі, адже не доведеться її носити в руках.
• Універсальний розмір. Сумка відрізняється універсальними габаритами, тому відмінно підійде як ручна поклажа в літак при подорожі.
• Наявність кишені ззаду вбереже важливі речі, такі як телефон, документи, ключі чи квитки від крадіжки. Крім цього, ця кишеня забезпечує швидкий доступ до речей.
• Стійкість до розривів. Сумка виготовлена з тканини Оксфорд, вона не протирається і відрізняється щільністю, не вигоряє на сонці.
• Розділення відсіків. У сумці передбачено кілька відсіків для вологих та сухих речей, тому дана модель – чудовий вибір для спортивного залу, басейну чи пляжу.
• Окремий відсік для взуття допомагає зберегти в чистоті інші речі та предмети, які знаходяться в основному відділенні.
• Знімний плечовий ремінь дозволяє носити сумку як у руках, так і через плече. Плечовий ремінь (105 см) регулюється по довжині в залежності від росту людини, відрізняється подвійною прошивкою для більшої міцності.
• Прати в пральній машині можна при 30 градусах.
Основні особливості:
Відділення для взуття – окрема нижня кишеня збереже ваш одяг у чистоті.
Кріплення на валізу – зручний ремінь на задній стороні дозволяє надійно закріпити сумку на висувній ручці валізи.
Плечовий ремінь – регульований та знімний, для комфортного перенесення.
Матеріал – виконана з вологостійкого окфорда.
Універсальне використання – ідеально підходить як для подорожей, спорту, фітнесу, відряджень та повсякденного використання.
🔹 Розмір: 48*31*23 см (34л)
🔹 Матеріал: оксфорд, підкладка поліестер
🔹 Ручки: дві ручки для перенесення, знімний плечовий ремінь
🔹 Кишені та відділення:
• основне відділення (45х29Х20 см) з блискавкою, виконаною у формі літери П для комфортного доступу та зручності розміщення речей.
• зовня кишеня на блискавці на тильній стороні (45х19 см).
• потайна кишеня на блискавці (22х10 см).
• бічна кишеня з липучкою (18х19х2 см).
• відсік для взуття (33х43 см).







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 3 |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Відсік для взуття, Плечовий ремінь |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 455 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 34 л |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 650 ₴










