-17%Комплект AHD: монітор 7" + камера заднього огляду з 4PIN кабелем
- Готово до відправки
- Код: М3-124-12
3 000 ₴
2 499 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Комплект монітор 7 дюймів з камерою заднього виду - являє собою готове рішення для монтажу системи відеоспостереження на автотранспорті. В даний комплект входить - монітор ahd 7 дюймів, камера для автомобіля AHD якості, відеокабель 4 pin.
Перевага AHD комплекту:
- Хороша видимість вдень і вночі
- Підтримка 24 Вольт для вантажних авто
- Надійне з'єднання 4 Pin кабелю (авіаційний роз'єм)
AHD якість
Комплект камери і монітора AHD ви отримуєте хорошої якості відеозображення. Новий стандарт відеопотоку на краще аналогових камер. Зображення чітке як вдень так і вночі.
Підключення Plug & Play
Досить з'єднати камеру з монітором за допомогою 4 PIN кабелю. Для роботи системи під'єднайте тільки монітор до бортової мережі. Він сам подасть живлення на камеру і отримає назад відеосигнал.
Камера:
Тип сенсора: 1/4'' CMOS
Апертура: F2.0
Нічний режим: Так
Монітор:
Діагональ: 7 дюймів
Контрастність: 350:1
Яскравість: 450 cd/m2
Екран: IPS
Роздільна здатність: 1024*600
Стандарт: AHD CVBS
Напруга: DC 12-24 В
Співвідношення сторін: 16:9 / 4:3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL |
| Формат екрану | 16:9 |
| TV-тюнер | Немає |
| DVD-програвач | Немає |
| MP3 плеєр | Немає |
| FM-радіо | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Сенсорний екран | Ні |
| Контрастність | 350 |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Автомобільний адаптер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип телевізора | Монітор |
| Дисплей | IPS |
- Ціна: 2 499 ₴





