Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 550 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |