Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоскид для юних техніків та будівельників.
Машинка має найвищий рівень деталізації.
Модель виконана у масштабі 1:24.
Самоскид пересувається досить швидко. Існує функція підняття кузова для скидання вантажу, а також включення фар.
Іграшка зроблена з металу та пластмаси.
Модель допоможе розвинути у дитини: сприйняття простору, фантазію та кругозір.
Рекомендовано для дітей віком від 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 0.72 г |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/ч |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Кількість каналів | 6 |
- Ціна: 1 600 ₴







