Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер для серветок в салон автомобіля може кріпитися на консоль або підголівник передніх сидінь.
Аксесуар виконаний з приємної як оксамит якісної екошкіри. Такий матеріал добре тримає форму, виглядає естетично та може стати гідним подарунком для власника авто.
Закривається органайзер на приховану гумову блискавку. На лицьовому боці передбачено вихід для серветок.
Кріпиться за допомогою прогумованих ремінців на карабіні.
Розмір: 18*12*7 см
Бренд "CABULE"
Серветки НЕ ВХОДЯТЬ у комплект
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 400 ₴











