
Рюкзак міський Чорний, Тип 1
- Готово до відправки
- Код: СР-6105-11
850 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Тип 1
- З ременем на спинці для багажу
- Кишеня для ноутбука 29.5*29.5 см
Тип 2
- БЕЗ ременя на спинці для багажу
- Кишеня для ноутбука 30*28.5 см
Рюкзак представлений в універсальному стриманому дизайні, тому гармонійно виглядатиме і зі спортивним стилем, і з повсякденним.
Має 1 основне відділення на блискавці з кишенею для ноутбука, яка закривається на прогумований ремінець на липучці. Наявні 2 вузькі маленькі кишені, 2 більшого розміру та 1 кишеня на блискавці.
Ззовні є кишеня на горизонтальній блискавці і бокова кишеня для різних дрібниць. Також передбачено вихід для USB-дроту (він входить до комплекту) для зарядки телефону.
На звороті передбачена дихаюча спинка, а також спеціальний ремінець для кріплення на багажну сумку в Типі 1.
Розмір: 42*29.5*11 см (13 л)
Кольори: чорний, сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 13 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ремінь для багажу | Тип 1 |
- Ціна: 850 ₴









