влевовправо
Акція
-37%
-37%Рюкзак міський Чорний, Тип 1
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СР-6109-11
1 350 ₴
849 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 933-64-09
- +380 (68) 179-79-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип 1
- З ременем на спинці для багажу
- Кишеня для ноутбука 30*29.5 см
Тип 2
- БЕЗ ременя на спинці для багажу
- Кишеня для ноутбука 31*30 см
Рюкзак представлений в універсальному стриманому дизайні, тому гармонійно виглядатиме і зі спортивним стилем, і з повсякденним.
Має 1 основне відділення на блискавці з кишенею для ноутбука, яка закривається на прогумований ремінець на липучці. Наявні 2 вузькі маленькі кишені, 2 більшого розміру та 1 кишеня на блискавці.
Ззовні є вертикальна кишеня на блискавці і бокова кишеня для різних дрібниць. Також передбачено вихід для USB-дроту (він входить до комплекту) для зарядки телефону.
Розмір: 42*31*12 см (15 л)
Кольори: чорний, світло-сірий, синій, темно-сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ремінь для багажу | Тип 1 |
- Ціна: 849 ₴










