-25%Органайзер для дитячої коляски
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ОДК-7-1
600 ₴
449 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Організатор для дитячого візка може вмістити все необхідне під час прогулянки з дитиною.
Кріпиться аксесуар до ручки дитячої коляски за допомогою ременя та карабіну. Модель універсальна, підходить під усі коляски.
Усередині є головне відділення. В основному відділенні можна розмістити гаманець, телефон, запасні памперси, серветки та ін.
Попереду сумки є додаткова накладна кишеня, де зручно розташовувати предмети, до яких потрібен швидкий доступ.
Закривається сумка клапаном на кнопці, клапан не закриває всю сумку - по краях залишаються відкриті частини кишень, де можна розмістити вищі предмети.
З лівого та з правого боку сумки передбачені відділи для дитячих пляшечок, в них також можна розташувати кавові склянки або пляшки з водою 0.5 л.
Зі зворотного боку сумки є ще одна накладна кишеня.
Матеріал м'який, об'ємний.
Довжина органайзера із відділом для пляшечок 36 см, ширина 11.5 см, висота 13 см.
Органайзер представлений у різних кольорах, вибрати бажаний варіант можна у картці товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 36 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Органайзер |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 11.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Тип 1 |
- Ціна: 449 ₴


