
Велосумка-торба на кермо для речей пляшки термочашки Рожевий з блакитним
- Готово до відправки
- Код: ВС-473-3
270 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Велосумка на кермо велосипеда зручна та практична. Виконання у форматі торби дає швидкий доступ до речей усередині, потрібно лише розпустити гумку, їй же можна зафіксувати поміщені у велосумку пляшку або термочашку.
Три кріплення на липучках гарантують надійне кріплення сумки на кермо велосипеда або самоката без ризику витрусити або перевернути вміст.
На фронтальній поверхні велоторби розташована невелика відкрита кишенька для швидкого доступу до дрібних речей.
У комплект до сумки додається ремінець на карабінах, який можна закріпити на петлях. Це дозволить вам, у разі зупинки та віддалення від свого транспорту, не залишати речі без нагляду. Ви завжди зможете зняти сумку з керма велосипеда або самоката та носити її з собою, перекинувши через плече. Довжина ремінця регулюється, максимальна довжина складає 130 см.
Розмір велосумки: 17,5*10 см
Максимальна довжина ремінця: 130 см
Матеріал: нейлон, поліестер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 17.5 см |
| Довжина | 10 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рожевий із блакитним |
- Ціна: 270 ₴






