-25%Рюкзак + Сумка + Клатч Сірий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СР-4403-2
870 ₴
649 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Зверніть увагу! Комплект в червоному кольорі продається з уцінкою через відламану "собачку" на блискавці. Детальне фото нюансу дивіться на фотографіях – вказано білою стрілкою.
Міський рюкзак в комплекті з клатчем та гаманцем ідеально підійде для повсякденного носіння.
У рюкзаку є три відділи на блискавці:
- одне основне із кишенею для ноутбука;
- додатковий відділ на блискавці на лицьовій стороні розміром 31*28*3 см;
- невелика вертикальна кишеня на блискавці в нижній частині розміром 11*27.5 см.
Колір блискавки в золотистий рюкзак.
Накривається рюкзак клапаном із ремінцями на магнітних кнопках.
У верхній бічній частині є вихід для проводу USB, призначений для підзарядки гаджетів від Powerbank (USB провід входить в комплектацію).
З обох боків знаходяться невеликі кишені.
Розмір рюкзака 39*30*13 (місткість 15 л).
Розмір сумки-клатча 23*20*5 см. Є кишеня на блискавці на зовнішній стороні. Застібається на блискавку чорного кольору, гасає на плечовому ремені (довжина регулюється).
Гаманець-косметичка розміром 18*10.5 см застібається на чорну блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні, Нижний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 649 ₴










