влевовправо
Акція
-14%
-14%Рюкзак міський Чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СР-4331-3
700 ₴
599 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 933-64-09
- +380 (68) 179-79-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак місткий.
Розмір виробу: 50*34*15 см (25 л).
У рюкзаку є три відділення на блискавці, в основному відділенні передбачено кишеню для ноутбука.
З боків розташовані класичні сітчасті кишені.
Спинка та зворотний бік лямок з дихаючим покриттям.
Угорі рюкзака м'яка ручка для перенесення, а також петля.
Корпус м'який, матеріал - водовідштовхуючий нейлон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Тип 1 |
- Ціна: 599 ₴





