Чехол на лобове скло автомобіля захистить салон від перегріву в спекотний період року.
Виробництво можна використовувати двома сторонами, що з одного боку відбивають покриття (наприклад, фольги), щоб захистити скло від бруду та вуличного сміття та пташиного посліду.
Чехол повністю покриває лобове скло, у тому числі бічні дзеркала (навігаційні кармашки для них). На кишенях для дзеркала містяться світлоовідбивчі елементи для видимості габаритів вашої машини в вечірній час.
Залежно від вибраної моделі виробу кріпиться:
- За допомогою клаптів чохла, що зачиняються дверима автомобіля;
- Друга модель крім клаптів, що захлопуються, має магніти для більш міцної фіксації на автомобілі.
У складній формі не займає багато місця.
Розміри: 160*116 см
Колір: чорний з одного боку, чорний з іншого боку
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Всі сезони |
| Розмір | 160*116 см |
| Тип чохла | На лобове скло |
| Наявність магнітів | Без магнітів |
- Ціна: 349 ₴







