влевовправо
-10%Рюкзак міський щодня Чорний з синім
- Готово до відправки
- Код: СР-1401-2
610 ₴
550 ₴
+380 (50) 933-64-09
- +380 (68) 179-79-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий рюкзак об'ємом 30 літрів ідеально підійде для повсякденного життя та подорожей.
На лицьовій стороні є вертикальна кишеня зі світловідбиваючими елементами. У нижній частині нашита емблема із прогумованого матеріалу, у верхній частині вишито слово SPORT.
У рюкзаку передбачено 3 глибоких відділення - одне основне та два окремі.
Спинка рюкзака з дихаючим сітчастим покриттям.
У верхній частині є ручка для перенесення в руках та тканинна петля.
Розмір: 48 * 32 * 20 см
Матеріал: нейлон/синтетика
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 20 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 30 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Чорний з синім |
- Ціна: 550 ₴










