влевовправо
Повний розпродаж

Дитячий Рюкзак з динозавром (СР1-12)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СР1-12-11
179 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 933-64-09
- +380 (68) 179-79-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний дитячий рюкзачок прикрасить повсякденний гардероб дитини.
На лицьовій стороні виробу є аплікація у вигляді динозаврика (в різних кольорах рюкзака-різні зображення динозаврів).
Рюкзачок пошитий з водовідштовхувального матеріалу, що носиться аксесуар через плече.
У рюкзаку є два відділення на блискавці - один основний і додатковий накладна кишеня.
Довжина плечового ремінця регулюється.
Розмір виробу: 18*14*7 см
Дана модель підійде як для дівчаток, так і хлопчиків.
Подивитися інші ТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Персонажі | Динозаври |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 179 ₴










