влевовправо
Повний розпродаж

Сумочка дитяча Бджілка (СДД-13) Блакитний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СДД-13-2
139 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 933-64-09
- +380 (68) 179-79-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 4 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 139 ₴







