-13%Велосумка на раму (ВС-856)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ВС-856
380 ₴
329 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Стильний дизайн і ергономічність цієї моделі порадує професіонала і велолюбителя.
Виріб застібається на приховану блискавку з водонепроникної захистом. На кришці сумки передбачений відділ для смартфона, з прозорим силіконовим вікном і козирком. Фіксується телефон за допомогою ременів на міцних липучках.
Всередині бардачка є основне відділення і віконце для телефону на кришці сумки.
У передній бічній частині корпусу передбачено отвір для виведення навушників.
Кріпиться сумка на раму велосипеда, для фіксації передбачено три ремінця на липучках.
Усередині одне загальне відділення.
Розмір корпусу сумки для рами: 21*10.5*9 см
Колір: чорний зі світловідбиваючими елементами
Подивитися більше велотоварів можна на нашому сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10.5 см |
| Довжина | 20 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 329 ₴








