-10%Велика водонепроникна сумка для самоката (ВС-255)
- Готово до відправки
- Код: ВС-255
670 ₴
600 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Велика містка сумка на раму самоката.
Модель виконана з щільного водонепроникного матеріалу, який добре тримає форму.
Такий бардачок дозволить розмістити всі необхідні в подорожі особисті речі, а також забезпечить швидкий доступ до них.
Габарити досить великі сумки - 30*15.5*13 см, що дозволяє вмістити навіть смартфон, гаманець, окуляри, ключі і навіть 0,5 л пляшку з водою.
Сумка не боїться дощу завдяки водонепроникному покриттю і герметичній блискавці-замку.
Виріб виконаний у строгому чорному дизайні з незграбними формами.
Всередині два зручних відділу: один з перегородкою, інший на блискавці (зручно для дрібних предметів).
Також є спеціальний гачок для зв'язки ключів.
Виріб кріпиться на кермо і раму самоката за допомогою ремінців на липучках.
Увага! Сумка – бардачок підходить для електросамокатів, гироскутеров, електровелосипедів.
Розмір: 30*15.5*13 см
Колір: чорний
Подивитися інші КОРИСНІ ТОВАРИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 15.5 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 600 ₴







