-18%Сумка дорожня для подорожей, тревел кейс (СДП-100)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СДП-100-1
550 ₴
450 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Компактна і багатофункціональна сумка для подорожей
Тревел кейс має компактний розмір, але при цьому вміщує в себе все необхідне в поїздці.
У сумці є три основні відділи:
1. Непромокальний відділ - має водонепроникну силіконову підкладку, завдяки чому будь-які рідкі засоби, напої, їжа не протечуть і не запачкают сумку з її вмістом.
2. Відділ з кишенею на блискавці - підійде для особистих речей.
3. Нижній відділ - ідеально підходить для перевезення взуття та іншої поклажі.
На лицьовій стороні сумки є вшитий кишеня на блискавці.
Сумка носиться за дві міцні ручки, виконані з рюкзачной стрічки.
Також цю модель можна носити як в руці, так і ставити на валізу під час переїзду.
В асортименті представлено два типи даної моделі, які відрізняються кольором ручок:
Тип 1 - сірий
Тип 2 - відповідний кольору сумки
Розмір: 39*30*18 см
Матеріал: поліестер
Кольори: синій, рожевий, сірий, чорний, зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Протек |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кейс-пілот |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 5 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 39 см |
| Глибина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Тип 1 |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Дзеркало в комплекті | Немає |
- Ціна: 450 ₴








