-9%Велосумка на раму (ВС-642)
- Готово до відправки
- Код: ВС-642
550 ₴
499 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Стильний дизайн і ергономічність цієї моделі порадує професіонала і велолюбителя.
Виріб застібається на приховану блискавку з водонепроникної захистом. На кришці сумки передбачений відділ для смартфона, з прозорим силіконовим вікном і козирком. Фіксується телефон за допомогою ременів на міцних липучках.
Всередині бардачка є основне відділення і віконце для телефону на кришці сумки.
У нижній частині корпусу передбачено отвір для виведення навушників.
Кріпиться сумка на раму велосипеда, для фіксації передбачено три ремінця на липучках.
Розмір корпусу сумки для рами: 20*10*8 см
Колір: чорний
Подивитися більше велотоварів можна на нашому сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 499 ₴









