
Органайзер автомобільний для речей водія і пасажирів (АТ-400-30) Коричневий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АОС-400-32
549 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Зручний аксесуар для особистих речей водія або пасажира.
Функціональність органайзера двостороння - з боку водія є поличка з бортиком для сумок, ключів, гаманця і ін.
З боку задніх сидінь є:
- відділення для коробки з серветками;
- дві бічні кишені для пляшок з водою;
- відділ для парасольки або ін.
Організатор легко кріпиться до водійського і пасажирського сидінь. Верх вироби фіксується ремінцями за підголовники, низ - еластичними ремінцями на гачках.
Виконано виріб з якісної екокожі, що забезпечує довговічність і легку чистку. Аксесуар гармонійно виглядає в салоні автомобіля і надає строгий стиль.
Виріб легко складається і не займає багато місця.
Розмір органайзера 41 * 26 * 15 см
Матеріал: екошкіра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Органайзер-накидка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 549 ₴







