-36%Чохол - сумка на руку (СНР-104) Чорний з малюнком
- Готово до відправки
- Код: СНР-104-5
250 ₴
160 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Зручний аксесуар для телефону сподобається і дорослим і підліткам.
Виріб виконаний у вигляді манжета, який служить чохлом-сумкою для телефону, одягається на зап'ясті. Якщо рука худенька, то можна одягнути на біцепс.
З таким атрибутом зручно займатися в спортзалі, бігати, кататися на велосипеді або ходити за покупками.
Чохол може вміщує телефон, ключі, карти та ін. Дрібні предмети, таким чином виконуючи роль кишені або маленькій сумки.
У сумочці є два відділення - одне на блискавці, друге закривається тканинним клапаном.
Тканина легка, синтетична, завдяки чому руці не буде жарко.
Висота виробу 16.5 см, ширина 10.5 см.
Матеріал: поліестер
Кольори: різні кольори з малюнками
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18 см |
| Мoдель | Короткий варіант (манжет) |
| Колір | Чорний з малюнком |
- Ціна: 160 ₴







