-44%Рюкзак + Сумка + Клач Сірий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СР-1087-24
799 ₴
449 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Рюкзак підійде для повсякденного міського стилю. Усередині основного відділення є відділ для ноутбука / планшета.
На зовнішній стороні вироби є дополніетльное відділення на блискавці, горизонтальний кишеню на блискавки і невеликий кутовий кишеню на блискавки.
Додатково, на боці, передбачений USB роз'єм для виведення проводів, тепер ви зможете заряджати ваші гаджети в дорозі.
З боків рюкзака накладні кишені для пляшок з водою, парасольок тощо.
Розмір виробу 45 * 30 * 16 см.
Сумка носиться на ремінці через плече довжина ремінця регулюється. Усередині одне основне відділення, зовні горизонтальний кишеню на блискавки. Розмір 24 * 20 * 7 см.
Клатч має одне основне відділення, застібається на блискавку, його можна носити за ремінець. Розмір 21 * 9 см.
Матеріал: поліестер
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 449 ₴










