-21%Рюкзак - органайзер для прогулянки з дитиною Червоний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СДМ-104-2
480 ₴
379 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Даний товар відправляється тільки по передоплаті 120 грн.
Місткий органайзер - рюкзак для матусь, які гуляють з дітьми.
Виріб виконаний з водонепроникного матеріалу з ущільненим корпусом.
Носити органайзер можна як рюкзак на плечах, як сумку за ручки або повісити на ручку коляски.
Всередині є одна основна глибоке відділення з боковими кишенями для памперсів, серветок, пляшок та ін.
На лицьовій стороні передбачена кишеня на блискавки з трьома кишеньками для пляшечок. Усередині кишеньок є термопленка для збереження потрібної температури пляшечок.
З боків рюкзака два накладних кишені.
Розмір: 40 * 25 * 16 см
Кольори: чорний, синій, м'ятний, синьо-білий, персиковий
Розмір: 40 * 29,5 * 10 см
Колір: сірий, чорний, синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 10 см |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 см |
| Об`єм | 11 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Органайзер для мам |
- Ціна: 379 ₴










