влевовправо
Вигідна пропозиція
-16%
-16%Рюкзак міський трансформер Коричневий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СР-1201-2
830 ₴
699 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 933-64-09
- +380 (68) 179-79-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель дозволяє використовувати рюкзак як просто міський, як ділову сумку-портфель або сумку через плече.
Міський рюкзак – встановити шлейки і зафіксувати карабіни.
Сумка – портфель – прибраються шлейки рюкзака і носиться за ручку, яка виконана з екошкіри, що продовжить її строк експлуатації.
Сумка через плече – шлейки рюкзака відстебнути, скріпити пластиковими карабінами, кінці зачепити за металеві кільця.
Головні характеристики:
- 1 основне відділення – 2 накладні кишені, 1 кишеня для ноутбука
- 1 додаткове відділення на блискавці – кишені для ручок, окулярів тощо
- 1 кишеня на блискавці ззовні
- 1 глибоке відділення зі звороту
- Отвір для навушників, можливість заряджати гаджет через PowerBank (USB-дріт у комплекті)
Матеріал: міцний водовідштовхувальний, вставки з екошкіри
Розмір: 41*30*13 см
Колір: чорний, коричневий з чорним
Переглянути інші варіанти сумок і рюкзаків
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 699 ₴








