-13%Тканинний чоловічий рюкзак з USB-кабелем. Різні кольори
- Готово до відправки
- Код: СР-1029-1
380 ₴
329 ₴
- +380 (68) 179-79-80
Чоловік рюкзак через плече - багатофункціональна модель і підійде для тих, хто багато часу проводить поза домом. Тепер не потрібно переживати, що гаджет ось-ось розрядиться. На боковій кишені є потайний відділ для розміщення Power Bank, а також пристрій-провідник для зручного підключення до телефону. Додатково до рюкзака додається USB провід. Можна заряджати смартфон на ходу! Виглядає рюкзак дуже стильно, виготовлений з міцного кинувся в поєднанні з екокожа. Два передніх кишені на блискавці, одне містке відділення, широкий плечовий ремінь. Загальний розмір: 32 * 16 * 7 см. Купити чоловічий рюкзак можна в чорному, сірому, синьому кольорі.
Матеріал: нейлон
Розмір: 32 * 16 * 7 см
Колір чорний, сірий, синій
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 7 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 329 ₴





