
Сумка дорожня 47*26*20 см Чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СДФ-16-1
569 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Сумка дорожня ручна поклажа, спортивна сумка для фітнесу з відділом взуття Buqingting, 47*26*20 см

Спортивна сумка – це незамінний та універсальний аксесуар будь-якої дівчини. Така сумка стане в нагоді при походах у спортивний зал або басейн, поїздках, прогулянках, її можна брати з собою в подорожі, як ручну поклажу.
Незважаючи на невеликі габарити, сумка досить містка.
Основні особливості:
Відділення для взуття – окрема нижня кишеня збереже ваш одяг у чистоті.
Кріплення на валізу – зручний ремінь на задній стороні дозволяє надійно закріпити сумку на висувній ручці валізи.
Плечовий ремінь – регульований та знімний, для комфортного перенесення.
Матеріал – виконана з вологостійкого нейлону.
Універсальне використання – ідеально підходить як для подорожей, спорту, фітнесу, відряджень та повсякденного використання.
🔹 Розмір: 47*26*20 см
🔹 Матеріал: нейлон, підкладка поліестер
🔹 Ручки: дві ручки для перенесення, знімний плечовий ремінь
🔹 Кишені та відділення:
- основне відділення з мішком для взуття;
- кишеню на блискавці для мокрих речей із захисною підкладкою;
- спереду дві кишені на блискавці - одна з клапаном на липучці для телефону та дрібних предметів 18*11 см, кишеня на блискавці 26*20 см;
- зі зворотного боку кріплення на валізу з кишенею на блискавці 19*14 см;
- знизу відділення для взуття з бічним доступом на блискавці.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Плечовий ремінь, Відсік для взуття |
| Розміри | |
| Об`єм | 24 л |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 20 см |
- Ціна: 569 ₴










