
Велика сумка на раму самоката, гироцикла, електровелосипеда (ВС-351)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ВС-351-1
449 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 179-79-80
Стильная и вместительная сумка на раму для самоката виполнена из плотного корпуса.
Такой бардачок позволит разместить все необходимие в дороге личние вещи, а также обеспечит бистрий доступ к ним.
Габарити (замер по випуклим елементам) 31*18*11 см позволят вместить смартфон, кошелек, очки, ключи и даже 0,5 л бутилку с водой.
Верх изделия обтянут прочним рюкзачно-сумочним материалом, корпус плотний, хорошо держит форму.
Внутри предусмотрен сетчатий карман (на внешней стенке изделия).
Крепится изделие на руль и раму самоката с помошью ремешков на липучках.
Увага! Сумка – бардачок підходить для електросамокатів, гироскутеров, електровелосипедів.
Розмір: 23*19*16*11 см
Колір: чорний
Подивитися інші КОРИСНІ ТОВАРИ ДЛЯ АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 31 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 449 ₴







