влевовправо

Велосумка під сидіння (ВС-346)
- Готово до відправки
- Код: ВС-346-1
240 ₴
+380 (50) 933-64-09
- +380 (68) 179-79-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна і стильна сумка – бардачок забезпечить збереження інструментів і дрібних предметів.
Виріб виконано з міцного рюкзачного матеріалу, на корпусі присутні світловідбиваючі елементи.
Усередині одне основне відділення закривається на блискавку.
Кріпиться бардачок під сидіння велосипеда ремінцями на липучці.
Розмір: 18*8*7 см
Колір: чорний, червоний, блакитний
Подивитися більше велотоварів можна на нашому сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 20 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 240 ₴










